Typy detoxu

Existuje několik typů detoxů, které nám pomohou zbavit se nahromaděného „odpadu“ v našem těle. Důležité je během této doby neužívat žádné léky určené k léčbě zažívacích problémů a dalších neduh, protože bychom tím narušili smysl detoxu. Hlavním cílem je totiž přírodním a šetrným způsobem očistit tělo, ne ho zahltit dalšími chemickými látkami. Pokud je Vám ale špatně a máte teplotu, nemusíte se trápit kvůli detoxu. V takovém případě raději lék užijte.

Pokud se rozhodnete pro detox, musíte brát v úvahu, že se nejedná o žádnou dietu na dva dny. Pro dosažení cíle je důležité dodržování zásad zdravého stravování a hlavně vytrvalost. Jednodenní detox Vám sice neuškodí, ale ani nepřidá. Pokud žijete s partnerem, bylo by dobré, kdybyste se domluvili a společně podstoupili tuto metodu, která uleví Vašemu organismu. Pak máte větší šanci, že pravidla neporušíte. Budete se totiž vzájemně podporovat a motivovat.

Záleží na Vás, jaký typ detoxu si vyberete. Musíte zvážit nejen Vaše finanční možnosti, ale i čas, který jste schopni očistě obětovat. Nemusíte se však bát, že by se jednalo o příliš nákladnou věc. Existují i lidé, kteří říkají, že během této doby naopak ušetřili. Takže i když zrovna šetříte na dovolenou nebo plánujete svatbu, není pro Vás detox tabu. Záleží pouze na Vás, jakému typu dáte přednost.

Navštivte také

Doména www.detox-tela.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 84259 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.detox-tela.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář