Mýty o detoxu

21. století je období toxické

Jaká je pravda:

Jíme jedovaté jídlo, pijeme otrávenou vodu a dýcháme špatný vzduch. To všechno je pravda. Ale ve skutečnosti je naše tělo stavěné tak, že si ve většině případů dokáže pomoct samo prostřednictvím trávicího traktu, jater, ledvin, kůže a plic. Nemusíte se tedy obávat, že by uvnitř vás vzrůstala továrna na toxiny. Někteří odborníci tvrdí, že detoxikační přípravky nedokážou o moc víc než naše tělo. Neměli bychom tedy jejich účinky přeceňovat. Detox je vhodný, pokud nemáme energii a trápí nás únava. V takovém případě je zahájení této metody na místě.

 

Zaplavujeme naše tělo jedy, které nám zkracují život

Jaká je pravda:

Náš organismus zatěžuje nejen prostředí, ve kterém žijeme, ale i to, jak se stravujeme. Ovlivnit můžeme pouze to, jak se stravujeme. Záleží tedy na našem životním stylu, jestli přijímáme látky, které nám mohou škodit. Avšak není pravda, že by nám výrazně zkracovali život. Naše tělo se s nimi dokáže „poprat“ a ne vždy je detox potřeba.

 

Detox uzdravuje

Jaká je pravda:

Tím, že na čas najedete na zdravý životní styl, budete se věnovat svému tělu a hýčkat ho, nezlepšíte váš zdravotní stav. Detox je krátkodobá záležitost, která má pouze zlepšit váš psychický stav a vzbudit ve vás energii. Pokud máte dlouhodobé zdravotní problémy, zajděte si raději k lékaři.

 

Toxiny způsobují špatnou pleť a únavu

Jaká je pravda:

Špatné stravování se podepisuje nejenom na naší pleti, ale i tělu jako takovém. Hrozí nám obezita a zhoršení trávení. Únava je přirozeným důsledkem nedostatku spánku, přepracovanosti, špatného jídla, pití alkoholu - nic toxického v tom není. Nicméně detoxový program vám prospěje, protože při něm získáte potřebnou energii.

 

Navštivte také

Doména www.detox-tela.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 84444 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.detox-tela.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář